Jak planować kontakt z pacjentem?

Zmodyfikowano dnia Wed, 10 Jun 2020 o 12:01 PM

Nasza aplikacja pozwala na zaplanowanie kontaktu z pacjentem, dzięki czemu nie zapomnimy np. o wysłaniu SMS z informacją o oczekujących wynikach badań czy przypomnienia o dacie szczepienia. Kontakt planowany może być również przez przeprowadzającego wizytę lekarza lub specjalistę, po udostępnieniu mu odpowiednich uprawnień przez administratora systemu.


1. W przypadku pracowników rejestracji kontakt z pacjentem zaplanować można bezpośrednio z okna Terminarza. W tym celu kliknij w wizytę pacjenta, otwórz sekcję Skontaktuj się, a następnie wybierz opcję Zaplanuj kontakt.


2. Kontakt możemy również zaplanować w sekcji Pacjenci, gdzie po odnalezieniu odpowiedniego pacjenta, z którym będziemy chcieli się skontaktować klikamy w opcję Skontaktuj się, a następnie wybieramy pozycję Zaplanuj kontakt:


3. W przypadku lekarza lub specjalisty w celu zaplanowania kontaktu z pacjentem należy kliknąć przycisk Zaplanuj kontakt dostępy po otwarciu wizyty w sekcji Aktualna wizyta.4. W powyższych przypadkach po kliknięciu przycisku Zaplanuj kontakt otwiera się okno Planowanie kontaktu z pacjentem. Po wybraniu odpowiedniej daty oraz wpisaniu uwag przypomnienie zapisuje się po kliknięciu zielonego przycisku Zaplanuj kontakt.
 

5. W dniu, na który został zaplanowany kontakt, użytkownicy posiadający odpowiednie uprawnienia po zalogowaniu do programu w Panelu głównym widzą pomarańczowy pasek przypominający o pacjentach, do których mieliśmy się odezwać. Listę pacjentów oczekujących na kontakt otworzysz po kliknięciu przycisku Otwórz listę.


6. Po kliknięciu w przycisk Otwórz listę otworzy się okno Zgłoszenia pacjentów. Klikając w niebieski przycisk Skontaktuj się przy nazwisku wybranego pacjenta otworzy się menu, w którym możemy wybrać metodę kontaktu (telefon/SMS/e-mail). Gdy sprawa zostanie już zamknięta, to klikamy w pole wyboru w pierwszej kolumnie - dzięki temu pozycja zostanie oznaczona jako wykonana. Listę wszystkich wykonanych oraz zaplanowanych kontaktów można sprawdzić po odznaczeniu opcji Pokazuj tylko oczekujące.
Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Podpowiedz nam, jak możemy dopracować ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twoje starania i postaramy się poprawić artykuł