Jak wystawić e skierowanie?

Zmodyfikowano dnia Fri, 01 Dec 2023 o 04:25 PM

W celu wystawienia skierowania należy po wejściu w EDM wizyty, kliknąć w zakładkę eskierowanie


Następnie klikbąć w ikonę skierowania, które potrzeba wystawić. Omówimy na przykładzie skierowania do Pracowni diagnostycznej. Należy kliknąć w ikone Pracownia diagnostyczna
Należy wypełnić formularz skierowania, wpisując słowo kluczowe i wybierając z list rozwijanych (jak poniżej) Pracownia i Badanie. Następnie należy wypełnić pole tekstowe Cel porady.
Zostanie wygenerowane skierowanie wraz z kodem PIN


Po kliknięciu w daną pozycję skierowania, możliwy jest wydruk, podgląd lub usunięcie skierowania


UWAGA:

Skierowanie można wystawić, jeśli kod rejestrowy VII poradni w Aurero zapisywanej w edycji wizyty (poradni wprowadzonej do zakładki zarządzanie -> komórki organizacyjne) pokrywają się z kodem VII na jakie jest zarejestrowana dana poradnia w RPWDL placówki.

Jeśli istnieje niezgodność między kodem rejestrowym VII dla poradni / komórki organizacyjnej w Aurero a RPWDL placówki - wtedy wystąpi błąd przy wystawianiu skierowania. Np na poradnie urologiczną przypisaną do wizyty uznaniowo a nie według RPWDL (błąd przy wystawianiu skierowania wystąpi kiedy w księdze rejestrowej poradnia z takim kod VII nie występuje lub kiedy nie została przed wizytą lekarską w edycji wizyty zapisana poradnia np przy wpłynięciu rezerwacji ze Znany Lekarz lub z Portal Pacjenta).


Jeśli przy wystawianiu skierowania komunikat Dane błędu: co najmniej jeden dokument nie spełnia reguł dotyczących swojej klasy. W rejestrze CWUd dla danej jednostki istnieją  komórki w ramach których należy wystawić skierowanie utrzymuje się należy poprawić dane poradni / komórki organizacyjnej w systemie - aby było możliwe wystawienie skierowania: należy poprawić kod rejestrowy VII komórki organizacyjnej w Aurero, aby był zgodny z kodem VII na jaki zarejestrowana jest poradnia w księdze rejestrowej (RPWDL) Udostępniamy instrukcję w linku

Należy przed wizytą lekarską zapisać w edycji wizyty poradnię (poradnia nie przypisuje się automatycznie dla rezerwacji ze Znany Lekarz i Portal Pacjenta)

Przy rezerwacjach ze Znany Lekarz / Lekarz Center / Portal Pacjenta po wejściu w edycję wizyty poradnia automatycznie się podstawia w systemie, ale nie oznacza to, że została przypisana. Należy w edycji wizyty  klinąć przycisk Zapisz po postawieniu poradni.Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł