Przychodnia - pierwsze logowanie do systemu

Zmodyfikowano dnia Fri, 17 Apr 2020 o 08:29 AM

1. Dzięki niniejszemu poradnikowi sprawnie skonfigurujesz swoje nowe oprogramowanie do pracy w Twojej przychodni.


2. Po pierwszym zalogowaniu koniecznie uzupełnij ustawienia początkowe. Jak tego dokonać dowiesz się z odpowiednich poradników:

3. Po dokonaniu wstępnej konfiguracji upewnij się, że połączyłeś konta użytkowników z kontami personelu medycznego. Możesz to zrobić po odnalezieniu i edycji odpowiedniego konta w menu Użytkownicy. Jak zarządzać personelem dowiesz się z poniższego poradnika:

4. Po utworzeniu w systemie kont personelu utwórz odpowiednie harmonogramy pracy oraz cenniki usług, jak to zrobić dowiesz się z poniższych artykułów:

5. Następnie, jeśli chcesz korzystać z tego modułu - skonfiguruj telekonsultacje - z poniższego poradnika dowiesz się, jak uruchomić usługę, utworzyć odpowiednie cenniki i grafiki oraz udostępnić je pacjentom.

6. W kolejnym kroku jeśli chcesz korzystać z rejestracji on-line oraz móc oferować telekonsultacje połącz Aurero z platformą dla pacjentów Lekarz.Center oraz dokonaj pozostałych opcjonalnych integracji w zakładce Ustawienia / Integracje. Odpowiednie instrukcje znajdziesz poniżej:

7. Wykonując powyższe instrukcje wstępnie skonfigurowałeś swoje Aurero, teraz upewnij się, czy pracujący w placówce lekarze skonfigurowali swoje konta do pracy w systemie - mogą to zrobić w zakładce Ustawienia konta (w tym miejscu lekarze dodają również swój e-podpis). Instrukcje dla lekarzy znajdziesz w poniższych poradnikach:

8. Pamiętaj, żeby dowiedzieć się więcej o swoim Aurero zawsze możesz skorzystać z bazy wiedzy. Natomiast jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące oprogramowania zapraszamy do kontaktu za pomocą wbudowanego w aplikację modułu czatu z konsultantem.Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł