1. Dzięki niniejszemu poradnikowi sprawnie skonfigurujesz swoje nowe oprogramowanie do pracy w Twojej przychodni.


2. Po pierwszym zalogowaniu koniecznie uzupełnij ustawienia początkowe. Jak tego dokonać dowiesz się z odpowiednich poradników:

3. Po dokonaniu wstępnej konfiguracji upewnij się, że połączyłeś konta użytkowników z kontami personelu medycznego. Możesz to zrobić po odnalezieniu i edycji odpowiedniego konta w menu Użytkownicy. Jak zarządzać personelem dowiesz się z poniższego poradnika:

4. Po utworzeniu w systemie kont personelu utwórz odpowiednie harmonogramy pracy oraz cenniki usług, jak to zrobić dowiesz się z poniższych artykułów:

5. Następnie, jeśli chcesz korzystać z tego modułu - skonfiguruj telekonsultacje - z poniższego poradnika dowiesz się, jak uruchomić usługę, utworzyć odpowiednie cenniki i grafiki oraz udostępnić je pacjentom.

6. W kolejnym kroku jeśli chcesz korzystać z rejestracji on-line oraz móc oferować telekonsultacje połącz Aurero z platformą dla pacjentów Lekarz.Center oraz dokonaj pozostałych opcjonalnych integracji w zakładce Ustawienia / Integracje. Odpowiednie instrukcje znajdziesz poniżej:

7. Wykonując powyższe instrukcje wstępnie skonfigurowałeś swoje Aurero, teraz upewnij się, czy pracujący w placówce lekarze skonfigurowali swoje konta do pracy w systemie - mogą to zrobić w zakładce Ustawienia konta (w tym miejscu lekarze dodają również swój e-podpis). Instrukcje dla lekarzy znajdziesz w poniższych poradnikach:

8. Pamiętaj, żeby dowiedzieć się więcej o swoim Aurero zawsze możesz skorzystać z bazy wiedzy. Natomiast jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące oprogramowania zapraszamy do kontaktu za pomocą wbudowanego w aplikację modułu czatu z konsultantem.