Telekonsultacje - szybki start

Zmodyfikowano dnia czw, 9 Kwi, 2020 o 2:04 PO POŁUDNIU

1. W pakiecie telemedycyna zawarte są podstawowe funkcje naszego oprogramowania, dzięki którym będziesz mógł szybko i sprawnie przeprowadzać wizyty w formie telekonsultacji.


2. Po pierwszym zalogowaniu uzupełnij ustawienia początkowe. Jak tego dokonać dowiesz się z odpowiednich poradników:

3. Następnie skonfiguruj telekonsultacje - z poniższego poradnika dowiesz się, jak uruchomić usługę, utworzyć odpowiednie cenniki i grafiki oraz udostępnić je pacjentom.

4. W ostatnim kroku konfiguracji połącz Aurero z platformą dla pacjentów Lekarz.Center. Odpowiednią instrukcję znajdziesz poniżej:

5. Wykonując powyższe instrukcje skonfigurowałeś swoje Aurero, teraz upewnij się, czy pracujący w placówce lekarze skonfigurowali swoje konta do pracy w systemie - mogą to zrobić w zakładce Ustawienia konta (w tym miejscu lekarze dodają również swój e-podpis). Instrukcję przeprowadzenia wizyty w formie telekonsultacji znajdziesz w poniższym poradniku:

6. Pamiętaj, żeby dowiedzieć się więcej o swoim Aurero zawsze możesz skorzystać z bazy wiedzy. Natomiast jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące oprogramowania zapraszamy do kontaktu za pomocą wbudowanego w aplikację modułu czatu z konsultantem.