Telekonsultacje - szybki start

Zmodyfikowano dnia Thu, 09 Apr 2020 o 02:04 PM

1. W pakiecie telemedycyna zawarte są podstawowe funkcje naszego oprogramowania, dzięki którym będziesz mógł szybko i sprawnie przeprowadzać wizyty w formie telekonsultacji.


2. Po pierwszym zalogowaniu uzupełnij ustawienia początkowe. Jak tego dokonać dowiesz się z odpowiednich poradników:

3. Następnie skonfiguruj telekonsultacje - z poniższego poradnika dowiesz się, jak uruchomić usługę, utworzyć odpowiednie cenniki i grafiki oraz udostępnić je pacjentom.

4. W ostatnim kroku konfiguracji połącz Aurero z platformą dla pacjentów Lekarz.Center. Odpowiednią instrukcję znajdziesz poniżej:

5. Wykonując powyższe instrukcje skonfigurowałeś swoje Aurero, teraz upewnij się, czy pracujący w placówce lekarze skonfigurowali swoje konta do pracy w systemie - mogą to zrobić w zakładce Ustawienia konta (w tym miejscu lekarze dodają również swój e-podpis). Instrukcję przeprowadzenia wizyty w formie telekonsultacji znajdziesz w poniższym poradniku:

6. Pamiętaj, żeby dowiedzieć się więcej o swoim Aurero zawsze możesz skorzystać z bazy wiedzy. Natomiast jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące oprogramowania zapraszamy do kontaktu za pomocą wbudowanego w aplikację modułu czatu z konsultantem.

Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł