Jak wysyłać SMS do pacjentów?

Zmodyfikowano dnia Wed, 08 Apr 2020 o 02:45 PM

Dzięki niniejszej instrukcji dowiesz się, jak w łatwy sposób wysyłać spersonalizowane wiadomości SMS do pacjentów zarejestrowanych w systemie.


W celu wysłania wiadomości SMS do pacjenta należy odnaleźć go w Terminarzu. Następnie po kliknięciu w linię zawierającą dane wizyty należy wybrać opcję Skontaktuj się spośród rozwiniętej właśnie listy opcji. W tym miejscu można również po integracji systemu z centralą telefoniczną zadzwonić do pacjenta, wysłać mu wiadomość e-mail lub zaplanować kontakt w przyszłości. Można również od razu zaznaczyć kilku pacjentów, którym ma zostać wysłana wiadomość.


Po kliknięciu przycisku Wyślij SMS otworzy się okno Wysyłka SMS, w którym można wpisać treść wysyłanej wiadomości. Wiadomość zostaje wysłana po kliknięciu przycisku Wyślij SMS znajdującego się w dolnej części okna.

SMS do pacjenta to niezwykle przydatna funkcja, która znacząco podnosi jakość obsługi pacjenta. Placówce pozwala na lepsze wykorzystanie grafiku, zmniejszenie liczby nieodwołanych wizyt oraz wygodny kontakt z pacjentem.