Jak wysyłać SMS do pacjentów?

Zmodyfikowano dnia Wed, 08 Apr 2020 o 02:45 PM

Dzięki niniejszej instrukcji dowiesz się, jak w łatwy sposób wysyłać spersonalizowane wiadomości SMS do pacjentów zarejestrowanych w systemie.


W celu wysłania wiadomości SMS do pacjenta należy odnaleźć go w Terminarzu. Następnie po kliknięciu w linię zawierającą dane wizyty należy wybrać opcję Skontaktuj się spośród rozwiniętej właśnie listy opcji. W tym miejscu można również po integracji systemu z centralą telefoniczną zadzwonić do pacjenta, wysłać mu wiadomość e-mail lub zaplanować kontakt w przyszłości. Można również od razu zaznaczyć kilku pacjentów, którym ma zostać wysłana wiadomość.


Po kliknięciu przycisku Wyślij SMS otworzy się okno Wysyłka SMS, w którym można wpisać treść wysyłanej wiadomości. Wiadomość zostaje wysłana po kliknięciu przycisku Wyślij SMS znajdującego się w dolnej części okna.

SMS do pacjenta to niezwykle przydatna funkcja, która znacząco podnosi jakość obsługi pacjenta. Placówce pozwala na lepsze wykorzystanie grafiku, zmniejszenie liczby nieodwołanych wizyt oraz wygodny kontakt z pacjentem.

Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł