Partnerzy

Zmodyfikowano dnia pon, 4 Kwi, 2022 o 11:34 RANO

Partnerzy


Menu -> Zarządzanie -> Personalizacja systemu -> Partnerzy


Wybierz z menu po lewej stronie zakładkę Zarządzanie, a następnie w sekcji Personalizacja systemu kliknij Partnerzy.W celu zapisania nowego partnera na liście kliknij przycisk Dodaj partnera.
Wypełnienie rubryk Nazwa partnera oraz Nazwa firmy jest niezbędne do zapisania danych. Zaznacz jedną z dwóch dostępnych opcji dotyczących wymagania wpłaty od pacjenta (Wymagaj lub Nie wymagaj). Pozostałe pola są opcjonalne.Po zapisaniu danych system automatycznie przekieruje do Listy partnerów. W tym widoku możesz edytować (ikona ołówka) lub usuwać dodanych partnerów. Po wybraniu symbolu lupy pojawi się możliwość wyszukiwania po nazwie partnera, nazwie firmy, numerze NIP lub uwagach. Widok listy można filtrować po statusie (Aktywny lub Nieaktywny).Dodanych partnerów można wybierać z listy podczas tworzenia nowej rezerwacji

Pamiętaj, że pole Partnerzy zawiera firmy, które mają status AktywnyW ramach Aurero możesz ustawić niezależne cenniki i kombinacje cenowe dla poszczególnych usług biorąc pod uwagę m.in. Partnera z którym połączone jest świadczenie danej usługi. Cenniki te różnią się od bazowych, mogą mieć określone inne kwoty należne od pacjenta czy Partnera, ale też inne np. procentowe lub kwotowe wynagrodzenie dla lekarza świadczącego daną usługę / badanie. Dopasuj najlepsze rozwiązanie dla swojej placówki medycznej i ciesz się bezbłędnym rozliczaniem ze swoimi Partnerami.


Pod tym linkiem znajdziesz szybkie przekierowanie do poradnika jak stworzyć Cennik usług / produktów wraz z kombinacjami cenowymi.
Zapoznaj się z poradnikiem wideoCenniki - Kombinacja cenowa (Partner)