Cennik - dodawanie usług oraz produktów

Zmodyfikowano dnia Wed, 01 Mar 2023 o 05:23 PM

Tworzenie cenników 


Z poniższego poradnika dowiesz się, jak stworzyć cenniki, aby móc rozliczać usługi, badania laboratoryjne oraz produkty.

Menu -> Zarządzanie -> Cennik usług


W celu dodania nowej usługi oraz przypisania jej ceny wykonaj następujące kroki:

Z menu po lewej stronie, wybierz zakładkę Zarządzanie (ikona koła zębatego widoczna w lewym dolnym rogu systemu), a następnie w sekcji Ustawienia główne wybierz Cennik usług.



Po otwarciu Cennika usług, w zakładce Usługi pojawia się lista z podziałem na ich Nazwę, Cenę dla pacjenta oraz Status. W prawym górnym rogu ekranu znajduje się przycisk Dodaj cennik.




W sekcji dodawania cennika należy uzupełnić wymagane pola, do których należą: Nazwa usługi, Cena dla pacjenta, Kwota dla personelu, Kwota dla placówki, Podstawa zwolnienia z VAT (jeśli została wybrana) Czas usługi.


        Pojawiają się także pola dodatkowe:



Aby zatwierdzić dane wystarczy kliknąć w przycisk Zapisz.


Aby dana usługa wyświetlała się u konkretnego specjalisty,  pamiętać, aby nie zaznaczać opcji Udostępnij w rejestracji online całego personelu przy dodawaniu usługi w zakładce  https://app.aurero.com/management/system-settings/services-prices/ 

W razie pomyłki w danych dla wprowadzonej usługi, proszę nie edytować tej usługi - proszę usunąć usługę z cennika usług Aurero i dodać ponownie (wraz z kombinacjami cenowymi), np: Endokrynolog widzi konsultację ginekologiczną.  - Proszę usunąć usługę z cennika Aurero wraz z kombinacjami cenowymi i dodać ponownie w cenniku usług Aurero.


Dodawanie kombinacji cenowej


Wybieramy przycisk Dodaj kombinację cenową dla danej usługi



Pojawią się następujące pola do uzupełnienia:




Zapisujemy, bądź dodajemy nową kombinację, używając dwóch poniższych przycisków:



Do dyspozycji posiadamy także ostatnią z zakładek, która umożliwia dodanie produktów:




Należy tutaj uzupełnić wymagane pola: Numer seryjny, Nazwa produktu, Producent, Jednostka, Cena dla pacjenta, Cena dostawcy, Kwota dla placówki, Stawka Vat oraz pole Podstawa zwolnienia z Vat - jeśli dotyczy

 



Udostępniamy nagrania instruktażowe, w których wyjaśniamy jak wprowadzić usługę i kombinację cenową do cennika usług Aurero 2:
- jak dodać kombinację cenową dla danej usługi:




Analogicznie do poprzednich kroków dodajemy cennik badań laboratoryjnych, bądź dodajemy kombinację cenową.


Uwaga: Przy zmianie stawki vat w Cennikach należy wejść w Cennik i zaktualizować nazwę usługi dodając na końcu produktu "." (bez tej zmiany pojawi się błąd przy wydruku paragonów).



Zapoznaj się z poradnikiem wideo




Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł