Nie można się zalogować / Konto zostało zablokowane - co robić?

Zmodyfikowano dnia Wed, 13 Sep 2023 o 03:14 PM

Po zablokowaniu konta, po wpisaniu trzykorotnie niepoprawnego hasła, konto blokuje się na 15 minut. 

Konto odblokuje się samo po 15 minutach.


Jeśli potrzebują Państwo szybciej ustawić hasło proszę skorzystać z linku poniżej zawierającego formularz ustawiania nowego hasła (w tym celu trzeba znać poprzednio używane, stare hasło)
Link zawiera formularz, który można użyć za każdym razem kiedy występuje problem z zalogowaniem i zajdzie potrzeba, aby ustawić nowe hasło, aby logowanie było możliwe.
Po ustawieniu nowego hasła przy użyciu formularza, należy zalogować się do systemu z użyciem nowego hasła.

Jeśli konto zostało zablokowane i użytkownik nie może się zalogować, jest możliwe jest ustawienie nowego hasła dla użytkownika z użyciem linku https://app.aurero.com/auth/password-expired  dla wskazanego loginu / adresu mail użytkownika. Po ustawieniu nowego hasła, prosimy aby użytkownik zalogował się do systemu z użyciem nowego hasła.


Po wybraniu opcji Zapomniałeś hasło?  z poziomu okna logowania link dla ustawienia nowego hasła przychodzi na wskaznany mail do godziny od zresetowania hasla z poprawnie wpisanym adres mail. Udostępniamy poniżej jak należy postąpić w celu wysłania linku dla ustawienia nowego hasła na wskazany adres mail:
Prosimy wybrać opcję Zapomniałeś hasła? dostępną w panelu logowaniaOtworzy się strona https://app.aurero.com/auth/password-remind Proszę wpisać mail, login z użyciem którego odbywa się logowanie do systemu i kliknąć przycisk Wyślij mail


Jeśli link do ustawienia nowego hasła nie zostaje przesłany, prosże upewnić się że wpisywany jest poprawny mail - nie może być spacji przed i po mail 
Prosżę ponownie zatwierdzić reset hasła https://app.aurero.com/auth/password-remind


W razie problemów, możemy przesłać link, aby było możliwe ustawienie nowego hasła.  Prosimy podać nam mail (login), którym się odbywa logowanie do systemu - prosimy przesłać nam wiadomość na czat (aby otworzyć czat, należy kliknąć symbol ? w prawym górnym rogu i wybrać Czat) lub proszę przesłać wiadomość z krótki opisem problemu i Państwa loginem na adres kontakt@aurero.comCzy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł