Statusy wizyt w terminarzu

Zmodyfikowano dnia Wed, 20 May 2020 o 10:45 AM

Możliwość zaznaczenia, że pacjent oczekuje w poczekalni bądź nie stawił się na wizytę może być przydatna w pracy poradni. W naszym systemie jest to oznaczane przez statusy wizyt. Jak dokładnie działają i jak poszczególne stany widzi lekarz - zostanie to wyjaśnione w niniejszym poradniku.


W systemie występują 3 statusy wizyty, każdy z nich dla ułatwienia odznacza się swoim kolorem. Domyślnie nadawany po umówieniu wizyty jest stan Oczekuje na pacjenta:


Kliknięcie spowoduje zmianę w status Pacjent(ka) oczekuje na wizytę:


A kolejne kliknięcie zaznaczy go/ją jako Nieobecny(a) i skreśli wizytę:Ważne! Zmiana statusu wizyty jest dostępna tylko w przypadku tzw. pacjenta potwierdzonego, tj. gdy w jego karcie jest wpisany numer PESEL bądź zestaw danych wraz z rodzajem i numerem dokumentu tożsamości. Do momentu uzupełnienia danych rozliczenie wizyty oraz zmiana jej stanu nie są możliwe.


Lekarz widzi poszczególne statusy wizyt w swoim Panelu Głównym. Na liście prezentowane są one w następujący sposób:

Oczekuje na pacjenta (
domyślny po utworzeniu wizyty):


Pacjent(ka) oczekuje na wizytę (tekst u lekarza widoczny po najechaniu na ikonę):


i Nieobecny(a):


Określanie statusu wizyty jest funkcją niepozorną, jednak bardzo ułatwiającą działanie. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania, bądź po prostu chcecie dowiedzieć się więcej- zapraszamy do innych artykułów w naszej Bazie wiedzy bądź kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł