Eksport danych z systemu przy pomocy Managera Eksportów

Zmodyfikowano dnia Fri, 26 Jun 2020 o 11:48 AM

W systemie możliwe jest dostosowanie zawartości eksportowanych tabel oraz ich eksport do formatów pdf, csv i xls. Ustawienie zawartości poszczególnych plików możliwe jest po otwarciu sekcji Ustawienia eksportów w Ustawieniach głównych. Zarządzanie zawartością generowanych plików możliwe jest w przypadku następujących widoków:

  1. Lista pacjentów
  2. Terminarz - Lista wizyt
  3. Badania kliniczne - pacjenci
  4. NFZ - Sprawozdania AOS
  5. Finanse - Raport indywidualny
  6. Raport zbiorczy - Paragony
  7. Raport zbiorczy - Faktury
  8. Raport zbiorczy - Księga przyjęć

Po otwarciu Ustawień eksportów otwiera się okno Manager eksportów, w którym mamy możliwość edycji zawartości eksportowanych plików. W tym celu należy kliknąć przycisk Edycja przy nazwie odpowiedniego Eksportu (okna w programie, którego zawartość chcemy uzyskać).


Po otwarciu okna Edycji możliwy jest wybór pozycji, które zostaną uwzględnione w poszczególnych kolumnach eksportowanego pliku - po zaznaczeniu odpowiednich pozycji należy potwierdzić wybór przyciskiem Zapisz.


W celu wykonania eksportu danych należy po wybraniu odpowiednich opcji w oknie edycji przejść do docelowego widoku (tzn. miejsca w programie, z którego chcemy eksportować dane) i przy wyszukiwarce kliknąć przycisk eksportu danych (czarna strzałka wpisana w kwadrat). Następnie z rozwiniętego właśnie menu należy wybrać odpowiedni format pliku (pdf, csv, xlsx). Po wykonaniu tego kroku w zależności od ustawień przeglądarki internetowej należy wybrać miejsce zapisu dokumentu lub odnaleźć go na liście pobranych plików i otworzyć za pomocą odpowiedniego oprogramowania (np. Excel dla plików xlsx).


W przypadku dodatkowych pytań lub chęci rozszerzenia opisanej wyżej funkcjonalności o inne okna wykorzystywane w Państwa placówce prosimy o kontakt z naszym Centrum Wsparcia.

Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł