Podstawowa nawigacja po systemie Aurero

Zmodyfikowano dnia Tue, 27 Feb 2024 o 11:37 AM


Dowiedz się, jak z łatwością poruszać się po interfejsie, korzystając z mnóstwa narzędzi i funkcji, które Aurero ma do zaoferowania. Poznaj listę praktycznych porad, które przybliżą Ci obsługę systemu, dzięki czemu zyskasz więcej czasu na to, co najważniejsze - opiekę nad pacjentem i jednoczesny rozwój biznesu.


Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  • Jak wygląda ekran logowania,
  • Jakie są wymagania dotyczące jakości hasła,
  • Co zrobić jeśli nie pamiętasz hasła lub Twoje konto wygasło,
  • Jak wygląda interfejs Aurero,
  • Jak poruszać się po systemie,
  • Co oznaczają poszczególne ikony w menu nawigacyjnym,


EKRAN LOGOWANIA

Aby zalogować się do systemu Aurero, konieczne jest posiadanie poprawnych danych uwierzytelniających, tj. adresu e-mail oraz hasła. Proces logowania zaczyna się od wejścia na stronę app.aurero.com, gdzie użytkownik jest zobowiązany do wpisania swojego adresu e-mail oraz hasła. Po wypełnieniu tych pól i naciśnięciu przycisku logowania, użytkownik zostaje automatycznie przekierowany do głównego panelu systemu. 


Zrzut ekranu logowania


CO JEŚLI NIE ZNAM MOJEGO HASŁA LUB MOJE KONTO WYGASŁO?

Gdy użytkownik zapomni danych logowania lub jego konto wygaśnie, istnieje możliwość zmiany hasła. Do tego celu należy skorzystać z funkcji „Zapomniałem hasła” znajdującej się na stronie logowania. Po jej naciśnięciu, użytkownik zostaje przekierowany do formularza, w którym musi wprowadzić swój adres e-mail. Na podany adres zostanie wysłany link umożliwiający ustawienie nowego hasła. 


Zrzut ekranu resetowania hasła


Pragniemy przypomnieć o kilku istotnych aspektach dotyczących hasła. 

W oparciu o zasady bezpieczeństwa, idealne hasło musi spełniać następujące kryteria: 

  • minimalna długość - osiem znaków
  • co najmniej jedna mała litera
  • co najmniej jedna wielka litera 
  • co najmniej jeden znak specjalny


Zgodnie z polityką prywatności systemu Aurero, wymagana jest również regularna zmiana hasła co miesiąc. Po upływie tego okresu, system automatycznie prosi użytkownika o wprowadzenie nowego hasła. Wszystko to gwarantuje bezpieczeństwo i prywatność każdego z użytkowników systemu, a także skuteczne zarządzanie placówką medyczną.


INTERFEJS GŁÓWNY I PORUSZANIE SIĘ PO SYSTEMIE

Centralnym punktem Aurero jest jego intuicyjny ekran główny. Zaraz po zalogowaniu, po lewej stronie ekranu pojawi się niebieski pasek menu. Ikony, które się na nim znajdują, dostosowywane są indywidualnie do przyznanej mu roli użytkownika w systemie. Aby poznać znaczenie danej ikony wystarczy na nią najechać.


Zrzut ekranu z menu nawigacyjnym


Prawa strona ekranu gwarantuje natomiast pełną kontrolę nad kontem. W jej górnym rogu znajduje się menu a w nim takie dane jak: imię i nazwisko użytkownika, rola pełniona wewnątrz systemu a także nazwa placówki. 


Zrzut ekranu z widgetem ustawień użytkownika


Jednym z kluczowych symboli, na ekranie głównym, jest znak zapytania, utożsamiany z pomocą Aurero. Stanowi to natychmiastowe narzędzie kontaktu z działem pomocy dostępnym 24/7. 


Zrzut ekranu z listą centrum pomocy