Terminarz - Wizyta 


Terminarz -> konkretna wizyta -> EDM (formularz wizyty)


 1. Wybierz z menu po lewej stronie zakładkę Terminarz, a następnie w sekcji Wizyty najedź kursorem myszy na konkretną rezerwację z listy i kliknij przycisk EDM. 2. W nowym widoku załaduje się Karta wizyty. W górnej części karty dostępne są zakładki: Dokumentacja medycznaWizyty oraz Dane pacjenta. Jeżeli potrzebujesz przejrzeć poprzednie wizyty pacjenta, jego dokumentację medyczną lub umówić kolejną wizytę, wystarczy kliknąć w docelowym miejscu w systemie. Aby ułatwić pracę wybrany element zostanie wyświetlony w nowej karcie przeglądarki

 3. Podczas wizyty w polach formularza należy wprowadzić informacje dotyczące aktualnej wizyty: wywiadbadania przedmiotowezaleceniarozpoznanieprocedury. 4. Potrzebujesz wystawić receptę? W panelu aktualnej wizyty wybierz przycisk eRecepty  Pierwszym krokiem jest wyszukanie leków, które mają się znaleźć na recepcie. Następnie można skorzystać z dodatkowych opcji dotyczących recepty np. Recepta transgranicznaCITOPro familia. Istnieje również możliwość wybrania Uprawnień z dostępnych na liście. W ostatnim kroku wystarczy kliknąć przycisk Wygeneruj e-receptę 5. Aby wystawienie skierowania było możliwe, w karcie wizyty należy uzupełnić dane w zakładce Rozpoznanie. Następnie, w celu wystawienia skierowania, kliknij przycisk eSkierowanie  W kolejnym kroku należy wybrać rodzaj badania, na które zostanie wystawione skierowanie. 6. Aurero umożliwia wystawianie zwolnień lekarskich. Przejdź do sekcji eZwolnienia  Uzupełnij formularz dotyczący zwolnienia dla pacjenta. Istnieje również możliwość wystawienia Zwolnienia dla opiekuna. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie okienko i wypełnić niezbędne informacje. Po wprowadzeniu wymaganych danych, kliknij przycisk Generuj e-zwolnienie

 7. DokumentyBadania dodatkowe oraz Podsumowanie zawierają informacje skompletowane w programie na podstawie wszystkich wizyt pacjenta w przychodni. Wybierz sekcję Dokumenty w sytuacji, kiedy będziesz musiał dodać do Aurero nowy dokument na koncie pacjenta.  8. Można również uzyskać dostęp do badań pacjenta, które zostały zlecone przez wszystkich lekarzy w przychodni. W tym celu należy wybrać zakładkę Badania dodatkowe. Po wybraniu tej opcji uzyskujemy podgląd badań laboratoryjnych i obrazowych.

 9. Lekarz może podejrzeć wszystkie informacje o pacjencie i jego wizytach w przychodni, wybierając Podsumowanie. Elementy podsumowania można edytować. 

 10. Po uzupełnieniu wszystkich informacji o wizycie, wystawieniu e-recept, e-skierowań i zleceniu dodatkowych badań, należy zakończyć wizytę. W tym celu, kliknij czerwony przycisk Zakończ wizytę.