Rejestracja online - Widget na stronie www

Zmodyfikowano dnia Mon, 29 Apr 2024 o 01:07 PM


Dzięki wygodnym dedykowanym widgetom Twoi pacjenci jednym kliknięciem wybiorą dogodny termin badania zsynchronizowany z terminarzem w Aurero.

Widget możesz umieścić na swojej stronie www przy wizytówce konkretnego specjalisty, 

umożliwi on wybór terminu i umówienie się pacjenta na wizytę.


Terminy wizyt udostępniane w ramach rejestracji poprzez widget odpowiadają wybranym wariantom i typom usług tworzonych w harmonogramie w Aurero. Możesz więc udostępnić niezależnie terminy na wizyty stacjonarne, ale również wizyty realizowane on-line: chat, tele i wideo-konsultacje.


W terminarzu Aurero pracownicy rejestracji będą widzieli, że pacjent zarejestrował się on-line i wizyta wymaga potwierdzenia, a dodatkowe uwagi wprowadzone przez pacjenta podczas rejestracji będą zasilały uwagi do wizyty.Jak dodać widget na swojej stronie www? 


Skopiuj poniższy link i uzupełnij dane w nawiasach {}


{PP_DOMAIN}/pl/dashboard/desktop?is_iframe_modal=1&with_description=1&doctor_id={DOCTOR_ID}


{PP_DOMAIN} - wstaw adres strony portalu pacjenta 

{DOCTOR_ID} -  wstaw id specjalisty - dane pobierzesz z konsoli 


Doctor_id jest też widoczny w edycji danego konta lekarza w w zakładce https://app.aurero.com/management/staff - w adresie strony np https://app.aurero.com/management/staff/edit/4870/general-info


Jeśli nie wiesz jak samodzielnie dodać widget skontaktuj się z osobą lub firmą, która projektowała Twoją stronę internetową.

Domyślnie nie da się umieścić bezpośrednio kalendarza na stronie www, jedynie można zrobić to za pomocą przycisku który przekieruje do strony z formularzem.

Istnieje tylko jeden widget "Strona specjalisty" który umożliwia nam pokazanie specjalisty jego usług i zarezerwowanie terminów ale nie istnieją widgety które kierują bezpośrednio do poszczególnych usług oraz kalendarza ich rezerwacji. Wszelkie dodatkowe prace dotyczące dodania widgetu www są dodatkowo płatne.