Co robić jak integracja z Znany Lekarz nie działa? Jak zgłaszać problem ze Znany Lekarz?

Zmodyfikowano dnia Fri, 21 Jul 2023 o 10:52 AM

W celu weryfikacji problemu należy na adres kontakt@aurero.com przesłać adresu strony do profilu specjalisty, którego dotyczy zgłaszany problem. 

W zgłoszeniu prosimy opisać w skrócie jak problem objawia się, wraz z zobrazowaniem na zrzucie ekranu miejsca, którego dotyczy opis problemu.


Prosimy o sprawdzenie, czy zostały wprowadzone do Aurero usługi z powiązaniem usługi dla Znany Lekarz (wraz z kombinacją cenową) dla specjalisty, którego dotyczy problem.
Jeśli usługa nie wyświetla się na profilu lekarza na Znany Lekarz należy:
1. odświeżyć dane integracji z użyciem przycisku Odśwież dane w zakładce https://app.aurero.com/management/integrations/docplanner/employees

2. jeśli usługa w cenniku lekarza na Znany Lekarz dalej jest niewidoczna (wolne terminy też nie będą widoczne), należy usunąć usługę wraz z kombinajami cenowymi i następnie dodać usługę prawidołowo wraz z kombinacjami ponownie do cennika do cennika Aurero.

Udostępniamy instrukcję, w której opisujemy jak dodać prawidłowo usługę do cennika Aurero https://support.aurero.com/a/solutions/articles/60000903409?lang=pl 

Jeśli wprowadzili Państwo do cennika usługę, w treści zgłoszenia prosimy o potwierdzenie jak nazywa się usługa specjalisty w cenniku Aurero. 


Prosimy również o upewnienie się, że zostały dodane harmonogramy w przeszłości z rejestracją online u specjalisty, u którego dotyczy problem. Aby wolne terminy były widoczne na Znany Lekarz, trzeba dodać harmonogramy przyszłe z zaznaczoną opcją Rejestracja online (instrukcja Centrum pomocy : Aurero - krok 5, 6,7,9)

W razie problemów z wprowadzeniem usług do cennika Aurero, prosimy o przesłanie na kontakt@aurero.com :

listy konsultacji danego lekarza, usług z których ma korzystać na Znanym Lekarzu dany lekarz.  według poniższego wzoru:
Nazwa w cenniku Aurero - nazwa usługi na Znanym Lekarzu