Co robić jak integracja z Znany Lekarz nie działa? Jak zgłaszać problem ze Znany Lekarz?

Zmodyfikowano dnia Fri, 21 Jul 2023 o 10:52 AM

W celu weryfikacji problemu należy na adres kontakt@aurero.com przesłać adresu strony do profilu specjalisty, którego dotyczy zgłaszany problem. 

W zgłoszeniu prosimy opisać w skrócie jak problem objawia się, wraz z zobrazowaniem na zrzucie ekranu miejsca, którego dotyczy opis problemu.


Prosimy o sprawdzenie, czy zostały wprowadzone do Aurero usługi z powiązaniem usługi dla Znany Lekarz (wraz z kombinacją cenową) dla specjalisty, którego dotyczy problem.
Jeśli usługa nie wyświetla się na profilu lekarza na Znany Lekarz należy:
1. odświeżyć dane integracji z użyciem przycisku Odśwież dane w zakładce https://app.aurero.com/management/integrations/docplanner/employees

2. jeśli usługa w cenniku lekarza na Znany Lekarz dalej jest niewidoczna (wolne terminy też nie będą widoczne), należy usunąć usługę wraz z kombinajami cenowymi i następnie dodać usługę prawidołowo wraz z kombinacjami ponownie do cennika do cennika Aurero.

Udostępniamy instrukcję, w której opisujemy jak dodać prawidłowo usługę do cennika Aurero https://support.aurero.com/a/solutions/articles/60000903409?lang=pl 

Jeśli wprowadzili Państwo do cennika usługę, w treści zgłoszenia prosimy o potwierdzenie jak nazywa się usługa specjalisty w cenniku Aurero. 


Prosimy również o upewnienie się, że zostały dodane harmonogramy w przeszłości z rejestracją online u specjalisty, u którego dotyczy problem. Aby wolne terminy były widoczne na Znany Lekarz, trzeba dodać harmonogramy przyszłe z zaznaczoną opcją Rejestracja online (instrukcja Centrum pomocy : Aurero - krok 5, 6,7,9)

W razie problemów z wprowadzeniem usług do cennika Aurero, prosimy o przesłanie na kontakt@aurero.com :

listy konsultacji danego lekarza, usług z których ma korzystać na Znanym Lekarzu dany lekarz.  według poniższego wzoru:
Nazwa w cenniku Aurero - nazwa usługi na Znanym Lekarzu


Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł