Konfiguracja danych podstawowych placówki

Zmodyfikowano dnia Tue, 27 Feb 2024 o 11:38 AM

Podczas konfiguracji danych podstawowych w Aurero ustawiamy kluczowe parametry naszej placówki, takie jak jej lokalizacja, godziny pracy, oferowane usługi, personel medyczny, ilość dostępnych pomieszczeń i wiele innych ważnych aspektów, które wpływają na codzienne funkcjonowanie biznesu medycznego. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi, proces ten jest nie tylko prosty, ale także zrozumiały i intuicyjny. 


Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  • Jak wypełnić podstawowe dane na temat placówki,
  • Jak dodać gabinety dostępne w placówce,
  • Jak ustawić godziny pracy obowiązujące w placówce oraz dni wolne,


USTAWIENIA DANYCH PODSTAWOWYCH

W celu ustawienia danych podstawowych Twojej placówki takich jak: nazwa, lokalizacja czy numer telefonu, należy wejść w zakładkę ,,Zarządzanie" a następnie ,,Dane ośrodka".Po otwarciu danych ośrodka wystarczy wpisać w odpowiednie okienka wymagane informacje.DODAWANIE GABINETÓW 

Gabinety są niezbędne aby utworzyć harmonogram pracy i zadeklarować w jakim gabinecie Lekarz będzie przyjmował Pacjentów. Bez wcześniej ustawionych gabinetów, umówienie wizyty w harmonogramie będzie niemożliwe. Aby dostać się do karty zarządzania gabinetami należy wejść w ,,Zarządzanie" i ,,Gabinety".Po wejściu w zakładkę gabinetów pojawi się lista, na której wyświetlane będą wszystkie dodane wcześniej gabinety. Należy pamiętać, że przy pierwszym uruchomieniu systemu lista będzie pusta i konieczne jest dodanie przynajmniej jednego gabinetu aby móc tworzyć harmonogramy.W celu dodania gabinetu wystarczy kliknąć ,,Dodaj gabinet". Po wejściu do kreatora gabinetu należy uzupełnić nazwę gabinetu oraz kliknąć ,,Zapisz". W dowolnym momencie możesz zmienić nazwę gabinetu klikając w jego nazwę lub na przycisk z ikoną ołówka po prawej stronie.Status gabinetu pozwala na określenie czy gabinet jest aktywny i gotowy do użytku. Aby zmienić jego status i wyłączyć go z możliwości uwzględniania w harmonogramie wystarczy kliknąć napis ,,Aktywny" i zmienić status na ,,Nie aktywny" (analogicznie działa to przy powrocie do aktywności).


 

USTAWIENIE GODZIN PRACY PLACÓWKI

Aby ustawić godziny w których pracuje placówka należy wejść w ,,Zarządzanie" a następnie ,,Harmonogram pracy".Po wejściu w harmonogram pracy pojawi się harmonogram zaplanowany na dzień dzisiejszy w ujęciu wszystkich gabinetów. Pozwala to na szybki podgląd zaplanowanych wizyt w poszczególnych gabinetach.Aby ustawić godziny pracy placówki należy z górnej belki wybrać zakładkę ,,Godziny pracy". Następnie ustawiamy zakres godzin otwarcia placówki oraz dni w których placówka jest nieczynna. Po uzupełnieniu danych należy kliknąć ,,Zapisz".W momencie gdy chcemy ustawić dni wolne placówki (np. święta państwowe) należy z górnej belki wybrać kartę ,,Dni wolne". Wyświetli nam to listę z zaplanowanymi przez nas dniami wolnymi od pracy. Przy pierwszym uruchomieniu lista będzie pusta. Aby dodać dzień wolny wystarczy kliknąć guzik o tej samej nazwie. Po kliknięciu ,,Dodaj dzień wolny" pojawi się okno z wyborem daty oraz polem do dodania opcjonalnego opisu lub nazwy.Poniżej znajduje się przykładowa lista z uzupełnionymi dniami wolnymi.Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł