Tablety - Jak skonfigurować i wykorzystać ich możliwości w systemie Aurero?

Zmodyfikowano dnia Mon, 18 May 2020 o 03:04 PM

Integracja tabletów z systemem

Integracja z tabletami pozwala zaoszczędzić czas i przestrzeń w przychodni. Nie potrzebne jest dodatkowe miejsce na dokumenty wygenerowane elektronicznie, z elektronicznym podpisem pacjenta. Ankiety, formularze, zgody generowane jednym kliknięciem i podpisywane przez pacjenta na tablecie – to nowoczesna i funkcjonująca z duchem ekologii służba zdrowia.

                                                      

Z tego poradnika dowiedzą się Państwo jak poprawnie zintegrować aplikację z tabletami, których wykorzystanie ułatwi generowanie elektronicznych formularzy i dokumentów podpisywanych przez pacjentów podczas wizyty w placówce. W celu rozpoczęcia integracji prosimy wejść do menu Ustawienia główne w zakładce Zarządzanie.

                                                                                           
                                                          
                   

W otwartym właśnie oknie należy kliknąć przycisk Tablety znajdujący się z prawym-górnym rogu ekranu. Następnie w otwartym oknie prosimy wpisać nazwę tabletu oraz kliknąć Dodaj.

                                                      

Po kliknięciu przycisku „Dodaj” na ekranie pojawia się informacja dotycząca kroków, które muszą zostać wykonane na tablecie, a nadana przez użytkownika nazwa urządzenia pojawi się wraz z przypisanym do niego kodem dostępu na liście Przypisane tablety.

                                                                                                                            
W następnym kroku należy w przeglądarce internetowej tabletu uruchomić stronę: tablet.aurero.pl, a po jej otwarciu wpisać kod dostępu widoczny na liście Przypisane tablety w sekcji Ustawienia główne / Tablet. Po wpisaniu kodu dostępu oraz kliknięciu Zaloguj tablet jest zintegrowany do pracy z systemem.
     
                                                                                            


                                                      

Formularze, które będą wysyłane na tablet można utworzyć po kliknięciu przycisku Kreator formularza w sekcji Ustawienia w zakładce Ustawienia formularzy.


                                                                                                    

W Kreatorze formularza w celu utworzenia dokumentu, który będzie używany na Państwa tablecie należy wpisać jego nazwę, określić jego widoczność – w tym przypadku Tablet oraz dodać do niego poszczególne elementy. Szczegółowe informacje dotyczące tworzenia własnych formularzy znajdą Państwo w dedykowanym temu tematowi poradniku.                                                    
                                                                                            
                                                      

Wysłanie utworzonego formularza przypisanego do odpowiedniego pacjenta możliwe jest po kliknięciu w nazwisko pacjenta w terminarzu lub na liście pacjentów oraz wybraniu opcji Wyślij formularz na tablet dostępnego z menu Dokumenty

                                                    
Po wykonaniu powyższych czynności otwiera się okno Wysyłka dokumentu na tablet, w którym należy wybrać z listy odpowiedni Formularz i Tablet oraz kliknąć przycisk Wyślij. Po pojawieniu się na ekranie informacji Dokument wysłany Państwa formularz jest widoczny na tablecie.