Tablety - Jak skonfigurować i wykorzystać ich możliwości w systemie Aurero?

Zmodyfikowano dnia Mon, 18 May 2020 o 03:04 PM

Integracja tabletów z systemem

Integracja z tabletami pozwala zaoszczędzić czas i przestrzeń w przychodni. Nie potrzebne jest dodatkowe miejsce na dokumenty wygenerowane elektronicznie, z elektronicznym podpisem pacjenta. Ankiety, formularze, zgody generowane jednym kliknięciem i podpisywane przez pacjenta na tablecie – to nowoczesna i funkcjonująca z duchem ekologii służba zdrowia.

                                                      

Z tego poradnika dowiedzą się Państwo jak poprawnie zintegrować aplikację z tabletami, których wykorzystanie ułatwi generowanie elektronicznych formularzy i dokumentów podpisywanych przez pacjentów podczas wizyty w placówce. W celu rozpoczęcia integracji prosimy wejść do menu Ustawienia główne w zakładce Zarządzanie.

                                                                                           
                                                          
                   

W otwartym właśnie oknie należy kliknąć przycisk Tablety znajdujący się z prawym-górnym rogu ekranu. Następnie w otwartym oknie prosimy wpisać nazwę tabletu oraz kliknąć Dodaj.

                                                      

Po kliknięciu przycisku „Dodaj” na ekranie pojawia się informacja dotycząca kroków, które muszą zostać wykonane na tablecie, a nadana przez użytkownika nazwa urządzenia pojawi się wraz z przypisanym do niego kodem dostępu na liście Przypisane tablety.

                                                                                                                            
W następnym kroku należy w przeglądarce internetowej tabletu uruchomić stronę: tablet.aurero.pl, a po jej otwarciu wpisać kod dostępu widoczny na liście Przypisane tablety w sekcji Ustawienia główne / Tablet. Po wpisaniu kodu dostępu oraz kliknięciu Zaloguj tablet jest zintegrowany do pracy z systemem.
     
                                                                                            


                                                      

Formularze, które będą wysyłane na tablet można utworzyć po kliknięciu przycisku Kreator formularza w sekcji Ustawienia w zakładce Ustawienia formularzy.


                                                                                                    

W Kreatorze formularza w celu utworzenia dokumentu, który będzie używany na Państwa tablecie należy wpisać jego nazwę, określić jego widoczność – w tym przypadku Tablet oraz dodać do niego poszczególne elementy. Szczegółowe informacje dotyczące tworzenia własnych formularzy znajdą Państwo w dedykowanym temu tematowi poradniku.                                                    
                                                                                            
                                                      

Wysłanie utworzonego formularza przypisanego do odpowiedniego pacjenta możliwe jest po kliknięciu w nazwisko pacjenta w terminarzu lub na liście pacjentów oraz wybraniu opcji Wyślij formularz na tablet dostępnego z menu Dokumenty

                                                    
Po wykonaniu powyższych czynności otwiera się okno Wysyłka dokumentu na tablet, w którym należy wybrać z listy odpowiedni Formularz i Tablet oraz kliknąć przycisk Wyślij. Po pojawieniu się na ekranie informacji Dokument wysłany Państwa formularz jest widoczny na tablecie.                                            
                                                                                            


Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł