Harmonogram dla gabinetów

Zmodyfikowano dnia Wed, 06 Apr 2022 o 01:58 PM

W ramach harmonogramu pracy została dodana możliwość ustawiania harmonogramów na gabinety/ pomieszczenia funkcjonujące w ramach danej przychodni. Dzięki temu możliwe jest rejestrowanie pacjentów nie tylko na zasób personelu medycznego, ale również do pomieszczenia w którym wykonywane będą badania czy usługi. 

W kolejnym kroku, w terminarzu widać do jakiego zasobu (personel, gabinet został zarejestrowany pacjent).


Jak dodać harmonogram dla gabinetu ?


Menu -> Zarządzanie -> Harmonogram pracy 


Wybierz z menu po lewej stronie zakładkę Zarządzanie, a następnie w sekcji Ustawienia główne kliknij Harmonogram pracy.Grafik można dodać w systemie na dwa sposoby. 

Pierwszym jest kliknięcie w wolny slot w kolumnie Gabinetu.

Druga możliwość to wybranie przycisku Dodaj grafik.Pojawi się widok dodawania terminu grafikuMasz możliwość wybrania osoby z listy personelu medycznegogodzin pracy w danym dniugabinetu, typu i rodzaju wizytyzaznaczenia opcji Rejestracja on-lineczasu wizyty oraz powtarzania grafiku:

 
- Co tydzień
- Poniedziałek - Piątek
- Codziennie
- Co 2 tygodnie
- Co miesiąc
- Wybrane dni tygodnia
Po wybraniu każdej z opcji pojawiają się dodatkowe ustawienia.

Gdy chcesz dodać pojedynczy termin nie wybieraj żadnej opcji w rozwijanej liście powtarzania grafiku. Dodasz grafik tylko w wybranym wcześniej dniu.
Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych pól kliknij Zapisz. Jeśli nie wypełnisz wymaganych pól pojawi się podpowiedź, które pola wymagają uzupełnienia.