Jak usunąć wizytę przeprowadzoną na niepoprawne dane pacjenta?

Zmodyfikowano dnia Tue, 29 Aug 2023 o 01:31 PM


Informujemy jak należy postąpić w sytuacji, kiedy przeprowadzona została wizyta przez lekarza na niepoprawne dane pacjenta: 


1. Mają Państwo możliwość usunięcia wizyty, po wejściu w zakładkę Terminarz. W celu usunięcia wizyty należy po najechaniu na wizytę wybrać opcję Usuń - oznaczoną ikoną kosz (z prawej strony na pasku wizyty). Dodatkowo informujemy, że nie mamy możliwości przeniesienia karty wizyty z jednego pacjenta na drugiego pacjenta. 


2. Jeśli w systemie jest dwóch pacjentów z poprawnymi danymi (tj numer pesel) i zdublowany pacjent. Została przeprowadzona wizyta na zdublowanego pacjenta. Mają Państwo możliwość usunięcia wizyty (punkt 1). Następnie należy umówić wizytę na właściwego pacjenta i przeprowadzić wizytę przez lekarza na właściwego pacjenta 


3. Jeśli w systemie jest dwóch pacjentów - jeden pacjent ma poprawny pesel -  Istnieje w systemie inny pacjent, który ma wprowadzone poprawny pesel. Została przeprowadzona wizyta przez lekarza na zdublowanego pacjenta, który ma ma wprowadzone niepoprawne dane tj numer pesel - jest to zdublowany pacjent i istnieje już w systemie pacjent o poprawnych danych - został utworzony pacjent, u którego zostały wprowadzone niepoprawne dane tj niepoprawny pesel. W takiej sytuacji należy scalić tych pacjentów - zdublowanego pacjenta i pacjenta o poprawnych danych. Udostępniamy instrukcję https://support.aurero.com/a/solutions/articles/60000803842?lang=pl  


FAQ


Czy jest możliwość przeniesienia karty wizyty z jednego pacjenta na drugiego?


Nasz dział poinformował nas, że z uwagi na ryzyko utraty integralnosci procesu oraz danych, nie jest możliwe przeniesienie wizyty.

Prosimy, aby utworzyli Państwo nową wizytę i przeprowadzić wizytę u właściwego pacjenta. Prosimy obecną wizytę wyedytować i usunąć treści wpisując w uwagach, że wizyta została wprowadzona omyłkowo.

Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł