Dodawanie gabinetów

Zmodyfikowano dnia Tue, 27 Feb 2024 o 11:42 AM

Zarządzanie placówką wymaga nie tylko zrozumienia aspektów medycznych, ale również dbałości o organizację i logistykę. Koncepcja gabinetów w systemie Aurero obejmuje zarówno fizyczne pomieszczenia ale także różne zasoby, takie jak personel medyczny, sprzęt czy dostępne terminy w danym gabinecie.


Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  • Czym jest gabinet w systemie Aurero,
  • Jak dodać gabinet niezbędny do umawiania pacjentów oraz tworzenia harmonogramu,


DEFINICJA GABINETU

Gabinet - jest to systemowe odzwierciedlenie istniejących w placówce pomieszczeń, w których odbywają się wizyty i zabiegi medyczne. Gabinet może też określać, że dana wizyta odbywać się będzie w formie telekonsultacji, a więc stworzone grafiki personelu medycznego będą mogły zazębiać się ze sobą w obrębie tego gabinetu.


DODAWANIE GABINETU

Aby dodać gabinet należy wejść kolejno w ,,Zarządzanie" a następnie ,,Gabinety". Należy pamiętać, że w momencie pierwszego uruchomienia systemu lista gabinetów będzie pusta.W celu dodania nowego gabinetu należy kliknąć w niebieski guzik o nazwie ,,Dodaj gabinet".W ramach formularza dodawania gabinetu wymagane jest tylko jedno pole tekstowe ,,Nazwa gabinetu". Istotne jest aby po uzupełnieniu nazwy kliknąć guzik ,,Zapisz".Pamiętaj, że w każdym momencie możesz edytować nazwę gabinetu poprzez kliknięcie ikony ołówka (Edytuj) lub w nazwę gabinetu.Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł