Zarządzanie personelem medycznym i edytowanie profili

Zmodyfikowano dnia Fri, 25 Jun 2021 o 11:04 AM

Dodawanie nowych profili pracowników zostało ujęte w artykule Dodawanie personelu medycznego i powiązanie profilu z kontem użytkownika. 


Z tego poradnika dowiesz się jak zarządzać personelem medycznym, jak dodawać dokumenty do profilu oraz jak edytować zawarte w nim informacje.

 

Aby dodać personel medyczny należy wybrać:

Menu à Zarządzanie à Personel

 

By przejść do Listy personelu należy wybrać z Menu po lewej stronie zakładkę Zarządzanie (ikona koła zębatego widoczna w lewym dolnym rogu systemu), a następnie Personel.

 

 

Po otwarciu Listy personelu w centralnej części ekranu widoczne są dane poszczególnych członków zespołu. Klikając w ikonę lupy (prawy górny róg ekranu) możesz szybko odnaleźć daną osobę. Natomiast wybierając ikonę filtrowania (prawy górny róg ekranu) możesz wybrać personel o aktywnym lub nieaktywnym statusie profilu.


WAŻNE! Po dodaniu personelu nie można go usunąć a jedynie deaktywować lub wybrać specjalizację.
 

Aby przejrzeć lub dodać dokumenty do profilu pracownika należy użyć przycisku ze znakiem plusa “+ obok imienia i nazwiska osoby znajdującej się na liście, a następnie kliknąć w zakładkę Dokumenty. Otworzy to listę dokumentów (plików dowolnego typu, np. PDF lub DOC) przypisanych do konta. 


W lewym górnym rogu można dodać kolejne materiały poprzez kliknięcie przycisku Dodaj dokument.


 

W każdej chwili profil można edytować oraz połączyć z kontem dostępowym użytkownika systemu. Dane można edytować po kliknięciu przycisku edycji (ikona ołówka) widocznego na końcu wiersza, na którym aktualnie znajduje się kursor. Tuż obok można znaleźć informację o dacie dodania profilu do systemu.


  

Dowiedz się więcej o dodawaniu personelu medycznego i łączeniu profilu z kontem użytkownika w poradniku „Dodawanie personelu medycznego i powiązanie profilu z kontem użytkownika”.

Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł