Konto użytkownika a personel

Zmodyfikowano dnia Fri, 25 Jun 2021 o 11:16 AM

Z tego poradnika dowiesz się czym różni się personel od użytkownika, kogo ustalamy jako personel medyczny oraz gdzie konto personelu jest wykorzystywane w systemie. 

Konto użytkownika wraz z przypisanymi uprawnieniami określa jaki dana osoba ma zakres dostępu do podglądu i edycji różnych zawartości systemu w ramach danej jednostki. Dzięki posiadaniu konta użytkownika, osoba może zalogować się do systemu i z niego korzystać.


 

Konto personelu jest w domyśle przeznaczone dla personelu medycznego. Personel może figurować w systemie bez powiązania z kontem użytkownika, wtedy może być przypisywany do badań klinicznych lub wizyt.

 


Pamiętaj ! Aby mieć możliwość przeprowadzenia wizyty w EDM, użytkownik musi być powiązany z personelem.


 

Podczas dodawania konta Personelu możesz wybrać typ personelu spośród: Lekarz, Pielęgniarka, Farmaceuta, Dietetyk, Psycholog oraz typ Inne.


 

 

Dodatkowo, konto personelu umożliwia w systemie:
 

  • Wpisanie na listę członków zespołu badania klinicznego – lista osób do wyboru do wpisania na listę członków zespołu w badaniu klinicznym pobierana jest z listy personelu.


Uwaga: Do zespołu badawczego możemy dodać tylko osoby, które są na liście personelu medycznego.


  • Utworzenie grafiku przyjmowania pacjentów - lista osób do wyboru do wpisania grafiku pobierana jest z listy personelu.


Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł